Безаміачна фарба для волосся

15.02.2023 | 3.02 117 | olagvas94
Безаміачна фарба для волосся

безаміачної фарби для волосся для салонів краси

Фарбування волосся – це більш науковий процес, ніж можна подумати.

Зміна кольору відбувається внаслідок низки хімічних реакцій між молекулами волосся та пігментами, а також перекисом та аміаком. Сучасний тренд натуральності та природного догляду послужив імпульсом до розвитку нових перукарських технологій, які дозволяють отримати бажаний результат щадним шляхом. Таким досягненням стала поява професійної фарби без аміаку.

Щоб зрозуміти різницю між фарбуванням волосся на основі аміаку та без нього, добре спочатку зрозуміти яку роль виконує аміак у продуктах?

Аміак – це лужна хімічна речовина, яка відкриває кутикулу і дозволяє пігментам барвника проникнути всередину волосяного волокна, завдяки чому перманентні відтінки виходять більш яскравими і стійкими.

Однак, безаміачна фарба для волосся нового покоління дозволяє насолоджуватися насиченими кольорами і здоровим сяючим волоссям одночасно.

Безаміачні фарби для волосся HAIR COMPANY, ING PROFESSIONAL, BE KEEN ON HAIR – це натхненна природою система фарбування, створена для нової ери чистої краси. Ці формули забезпечують стійкий результат фарбування та до 100% зафарбовування сивини, а також містять інгредієнти натурального походження, які захищають здорову структуру волосся під час фарбування. Крім того, активні запатентовані компоненти роблять барвники цих брендів унікальними серед безаміачної фарби для волосся для салонів краси інших виробників.

Унікальні запатентовані інгредієнти 

SYMHAIR ® SHAPE & COLOR є комбінацією екстракту пшеничних висівок і масла камелії зі здатністю створювати захисну плівку на поверхні волосся для збереження насиченості кольору навіть після багаторазового миття голови. 

Замовити професійну безаміачну фарбу

LUMINESCINA втілює корисні властивості рослини коров'яку, що відображає сонячне світло і піклується про здорову структуру локонів, його життєву силу і природне сяйво, надає інтенсивному блиску.

SYMOLEO ® VITA 7 – комплекс семи рослинних олій для зміцнення та захисту – оливкова, мигдальна, соєва, авокадо, бавовняна, манго, какао.

AQ-Save Castanea Sativa – отриманий з італійського органічного плоду каштану (Castanea sativa) із високою здатністю зволоження. Особливий склад здатний покривати кожну волосину, відновлювати пошкодження та закривати кутикулу. Ідеальний захист від хімічного впливу та навколишнього середовища природним способом.

PRO-STRUCTURE – потужний антиоксидант, що захищає та доглядає за шкірою голови та волоссям під час фарбування. Допомагає створити нові структурні зв'язки між молекулами білків, надає пружності. Захищає від впливу навколишнього середовища, що перешкоджає руйнуванню кольорових пігментів від UV променів. Зберігає яскравість фарбованого волосся довше за інших барвників.

Унікальні запатентовані інгредієнти
Шукайте ці компоненти у крем-фарбі PICTURA та олії для фарбування волосся без аміаку INIMITABLE COLOUR OIL італійського бренду HAIR COMPANY. Палітра фарби для волосся без аміаку дозволяє реалізувати стильні та модні образи в інтенсивних світлих, натурально русявих, рудих, коричневих та глибоких темних тонах. Замовити професійну безаміачну фарбу та весь асортимент бренду можна в інтернет-магазині ESHOPING.

Компанія надає спеціальні умови для співпраці майстрам. Пройшовши реєстрацію на сайті як салон краси або спеціаліст б'юті-індустрії, можна безаміачні фарби купити оптом, а також всі професійні продукти надійних європейських брендів для бездоганної творчості.

Всего комментариев: 0
avatar