Чи варто найняти адвоката під час розлучення?

20.01.2022 | 0.00 264 | Nikolay
Чи варто найняти адвоката під час розлучення?

Не завжди шлюбному союзу вдається протриматися назавжди. Іноді з різних причин обоє приходять до думки, що доцільно розірвати відносини шляхом розлучення. У таких ситуаціях доцільно залучитися підтримкою хорошого адвоката, особливо якщо парі є що ділити. Найнявши висококваліфікованого досвідченого спеціаліста з шлюборозлучних процесів, вдасться зберегти майно максимально, а також домогтися прав на дітей. Послуги адвоката при розлученні, таким чином, можуть знадобитися багатьом людям, тож варто скористатися ними, щоб не довелося згодом сильно шкодувати.

Допомога у розлученні

Не завжди у людей є бажання розірвати шлюбний союз. З якихось причин один з подружжя може бути зацікавлений у збереженні сім'ї. Коли від кохання нічого не залишилося і ви вже не в змозі проживати з неприємною людиною, але вона все одно не хоче вас відпускати, то саме час звертатися за допомогою до адвоката. Він прикладе максимум зусиль, щоб досягти для свого клієнта якнайшвидшого розлучення.

Для розриву відносин із чоловіком не обов'язково приходити до суду. Якщо з якихось причин неможливо відвідати шлюборозлучне засідання, то найнятий адвокат зможе самостійно брати участь у справі, представляючи свого клієнта.

Чи варто найняти адвоката під час розлучення?

Розділ майна та опіка дітей

Адвокат при шлюборозлучному процесі – гарантія відстоювання прав свого клієнта. Він зможе досконально вивчити справу щодо розподілу майна. Будинок, квартира, земельна ділянка або велика сума грошей явно не виявляться зайвими після розлучення. Також за наявності дітей адвокат докладе максимум зусиль, щоб опіка була доручена саме його клієнту.

Де найняти адвоката під час розлучення

Збираєтесь розірвати подружні стосунки з колись близькою людиною? Тоді варто користуватися послугами компанії Family Lawyer Cente. У її штаті працюють виключно висококваліфіковані юристи, які добре знаються на шлюборозлучних процесах. Вони мають солідний багаж знань та вміння відстоювати інтереси своїх клієнтів, коли мова стосується розподілу майна та опіки над дітьми.

Не обов'язково одразу наймати адвоката, якщо вас очікує розлучення. Спочатку можна скористатися безкоштовною консультацією, під час якої вдасться прояснити для себе чимало важливих моментів. У будь-якому випадку послуги адвоката в процесі розлучення допоможуть не програти, а виграти по всіх пунктах, починаючи від матеріальних питань і закінчуючи опікою над дітьми.

Всего комментариев: 0
avatar