Особливості ультрафіолетового друку

25.12.2021 | 4.01 66 | Nikolay
Особливості ультрафіолетового друку

У сучасній поліграфії ультрафіолетовий друк став одним із найпопулярніших варіантів нанесення на поверхню якісних зображень.

Ультрафіолетовий друк у місті Львові на професійному рівні виконується фахівцями високого рівня, у чому можна переконатися, перейшовши за посиланням https://www.decorprint-uv.com.ua/. Робота виконується спеціалістами типографії «Декор Принт» з використанням УФ-принтера.

Варіанти поверхонь для нанесення

Плюсом використовуваного компанією обладнання стає перспектива нанесення зображень на різні матеріали. У цій ролі здатні виступати:

  • акрил;
  • дерево;
  • скло;
  • пвх;
  • шкіра;
  • композит та інше.

Перевагою обладнання, яке використовується типографією «Декор Принт», є можливість виконувати зображення форматом друку 3100-1600 мм. Встановлено та максимальну товщину матеріалу. Вона складає 500 мм.

Саме така технологія успішно прийшла на зміну трафаретного друку, що використовується з 2000 року. Патент на використання ультрафіолету для фіксації друку було отримано у 2007 році.

Нова технологія в короткий термін обійшла за популярністю трафаретну. Значною мірою за рахунок мінімізації вартості та правил застосування.

Застосування УФ фарб також помітно прискорило виконання робіт із нанесення зображень. Також привабливою особливістю стає перспектива наносити один малюнок на різні матеріали із застосуванням однієї машини.

Плюсом стає і тривалий термін служби обладнання на машині. Зараз цей термін становить щонайменше 100 тисяч годин. Попередня модель трафаретної техніки показувала за цим показником близько півтори тисячі.

Особливості ультрафіолетового друку

На даний момент у типографії «Декор Принт» можна використовувати технологію УФ друку у кількох варіантах:

  • рулонна, яка найчастіше наноситься на банерні плівки, бекліт, папір, може застосовуватися нарівні із плотерами;
  • планшетні, які застосовуються в основному для нанесення зображення на рівну поверхню;
  • комбіновані (гібридні).

Варіант нанесення рекомендує менеджер залежно від мети виконання замовлення. Залежно від обсягу замовлення може застосовуватися поєднання кількох варіантів.

При оформленні замовлення менеджер компанії готовий дати поради за найвигіднішим і найпривабливішим з них для кожного клієнта.

Принцип нанесення зображень

При нанесенні ультрафіолетового друку застосовуються спеціальні УФ чорнила. Вони кристалізуються та тверднуть під впливом ультрафіолетового випромінювання. Після цього на основній поверхні формується високоміцна та довговічна плівка.

На даний момент подібна технологія успішно застосовується під час виготовлення різноманітних варіантів сувенірної продукції. В тому числі ручок та іншого письмового приладдя із зображеннями та логотипами бренду замовника.

Після оформлення замовлення виконується попередній розрахунок підсумкової вартості. Він узгоджується із потенційним клієнтом. Після цього складається попередній договір із «Декор Принт» та можна переходити до роботи.

Всего комментариев: 0
avatar