Школа Шлях: чому тут варто вчитися на провідника у грі Ліла

28.06.2024 | 5.01 78 | Nikolay
Школа Шлях: чому тут варто вчитися на провідника у грі Ліла

Трансформаційні ігри – це те, що викликає все більше цікавості навіть у тих, хто не вірить у гороскопи. Адже завдяки ним можна в ігровій формі знайти відповіді на всі свої запитання, перетворити негативні установи та переконання в позитивні й конструктивні. Як правило, в Т-іграх обов’язково є провідники, оскільки без ведучого учасникам буде складніше дійти до суті. Якщо вам цікаві такі ігри й ви хочете стати саме провідником, принести користь іншим, то зробити це не так важко – Школа Шлях пропонує навчання на провідника у грі Ліла, яке дасть людині всі необхідні знання та навички.

Екологічний провідник: пізнання себе та допомога іншим

Навчання на ведучого в грі Ліла – це усвідомлене рішення, яке дозволяє отримати масу плюсів:

  • нову професію. Затребувану, отже, і прибуткову;
  • можливість якісно допомагати іншим людям, які шукають відповіді на турбуючі їх питання;
  • можливість пізнати краще себе та оточуючих.

Професія провідника у грі Ліла підійде тим, хто хоче збільшити свій дохід та шукає працюючі способи для цього. Ви можете стати своєрідним «психологом», адже ця гра – інтелектуальний й психологічний тренінг під час якого можна зрозуміти чи в правильному напрямку рухається людина в своєму житті.

Як визначити, що варто пройти навчання

Треба сказати, що дуже часто буває таке, що людина постійно зустрічає інформацію про гру і хоче дізнатися про неї більше – процес навчання, безумовно, допомагає йому в цьому. Крім того, дуже багато людей, які вже працюють за професією, відчувають, що вона їм не підходить і вони хотіли б реалізуватися в більш творчій сфері – і в такій ситуації трансформаційні ігри підходять якнайкраще.

Школа Шлях: чому тут варто вчитися на провідника у грі Ліла

Такі ігри потрібні ще й тим, хто постійно працює зі свідомістю людини, від інструкторів йоги до психологів. Вони дійсно допомагають і є науково обґрунтованим інструментом. Варто відзначити. що навчання на провідника в «Лілі» допомагає людині й самій у собі розібратися, адже без цього не вдасться допомагати розбиратися іншим. Так що якщо людина готова допомагати іншим йти до гармонії і в той же час сама готова до якісних змін у власному житті.

Дуже часто людина відчуває потребу стати провідною після того, як проходить гру як учасник – і, можливо, неодноразово. Після такого навчання він має вибір – чи керувати власними станами або допомагати іншим. Само собою, одне іншого не виключає, але є й варіанти, коли людина проходить навчання на ведучого, що називається «для себе». І це теж один із шляхів, оскільки гра Ліла – це гарний інструмент для духовного зростання та самопізнання.

Всего комментариев: 0
avatar