Як обдурити почуття голоду: 5 перевірених прийомів

03.04.2023 | 0.00 293 | olagvas94
Як обдурити почуття голоду: 5 перевірених прийомів

Сідаючи на дієту, багато дівчат стикаються з болісним питанням: як обдурити почуття голоду? Адже краса красою, і похвальні пориви в прагненні стрункості та витонченості, але їсти-то хочеться!

Багаторазове харчування з невеликими порціями допоможе перебити апетит. Краще їсти потроху і часто, до 5-6 разів на день, ніж зберігати режим 2-3 прийомів їжі. При цьому приходить відчуття насичення, а шлунок не розтягується.

    Як обдурити почуття голоду перед сном

Стакан несолодкого чаю, узвару, трав'яного відвару або навіть простої води з додаванням лимонного соку допоможе притупити почуття голоду, яким багато хто з нас грішить саме перед сном.

    Як візуально обдурити почуття голоду

Хитрий психологічний маневр полягає в тому, щоб для прийому їжі вибирати невеликий посуд. Завдяки цьому простому обману зору тобі здаватиметься, що тарілка повна. І коли ти спустошиш її, то маєш наїстися.

    Як обдурити почуття голоду за допомогою кольору

Теплі відтінки червоного, оранжевого і жовтого кольорів розпалюють апетит. Навпаки зелений і блакитний трохи заспокоюють. А тому переглянь дизайн своєї кухні, кімнати, робочого місця і на час дієти уникай таких провокаційних квітів.

    Як обдурити почуття голоду за допомогою запаху

Вважається, що деякі аромати сприяють зниженню апетиту. Тож спробуй подружитися з корицею, ваніллю і кавою. Можна навіть трохи пожувати кавове зернятко або щіпку меленої кориці. А ось спеції, що розпалюють апетит, краще поки що сховати подалі.

Всего комментариев: 0
avatar